נגן המזרח התיכון.

  נגן המזרח התיכון.

  1

  ילד פצוע מסוריא.

  למרות שהעדות הזאת הסעירה את כל העולם, אם היינו רואים את העדות הזו לפני עשרים שנה זה היה כמו פצצת האטום מבחינת ה"רדיוס ענק של הדף במהירות הקול" של צעקה בכל העולם שדורשת לעשות שלום.

  2

  המראות הללו הן מראות יום יומיים שרואה האדם יום יום, כך שבמשך הזמן רגש האדם צריך מראות נוראים יותר כדי להפעיל את רגש האדם,

  כדי לזעזע את האדם בעולם הזה.

  אני טוענת שבאותם כלים ניסו להוריד את ארדואן. הורדת ארדואן היתה מכניסה את דעאש לטורקיא. כמו שנכנסו לסוריא ונכנסו לעיראק. הכניסה הזאת לתוך עימות של עם עם מנהיגו. כניסה בהצדקה להחלת חורבן. 

  .

  אני מציעה שלום בין עמים ולא שלום בין מנהיגים או עשירים לצורך עסקים שעושקים את העמים. אם המנהיגים רוצים מלחמות אפשר לחזור לימי הדו קרב שיאיר לפיד יזמין נסראללה או את איסמעאיל הניא לזירת האיגרוף והעמים יריעו להם כצופים נלהבים.

  .

  בורא עולם אמר:

  לֹֽא תְתַעֵב אֲדֹמִי כִּי אָחִיךָ הוּא לֹֽא תְתַעֵב מִצְרִי כִּי גֵר הָיִיתָ בְאַרְצֽוֹ:

  אני לא מתעבת את הסורים , הטורקים היוונים והמצרים כי גרים היו אבותי ואמהותי בארצם.

  ברור לכל שיהודי המזרח התיכון פגשו בגזענות ובאנטישמיות כלפיהם לראשונה,  שבאו האשכנזים לאזור.

  המוסלמים לא היו אנטישמים כלפי יהודים כמו האשכנזים.

  האשכנזים כינו אותנו בהמות, אמרו שאנחנו נחותים ,  קראו לנו שחורים ולעגו על המבטא המזרחי שלנו ואמרו שהיצירה שאנו אוהבים והיצירה שאומני המזרח מנגנים היא נחותה.

  וסללו את המוסיקאים שלנו וילדיהם להיות פועלים בשכר נמוך.

  .

  התרגום לאנגלית של השירים ביוונית- מפה..

  And you will sing
  as long as there’s a song
  the feelings never gone
  it was the first time to be in love.
  Maybe tomorrow,i’ll never sing again
  but i’ll remember when
  it was the first time to be in love…

  .

  .

  התוכנית חשיפת האוצר נערכה כשעוד חגגתי ראש השנה בתשרי. בעת הזו, אני חוגגת ראש השנה בפסח, בחודש האביב הוא ראש החודשים היהודי.
  צריך לחשוב על ההקבלה בין המושגים גיא צלמוות ו"פוטו רצח". אתם יודעים, אותו פוטו שמישהו קרא לו פוטו רצח  לצילום במה שקראו לו "תעודת זהות". העדות שראיתם חיל של נובל אנרג'י מכה ביחד עם המשטרה, התרחשה בעת שלטונו\משטרו של דנינו על משטרת המדינה. דנינו היום הוא יושב ראש במגדל של בעל ההון שלמה אליהו. ואתם יודעים יש פועלי אוון במוסדות ארץ שפועלים למען בעל הון שלישי ומתוגמלים בחסות בעל הון שני ולהפך. להסתיר עקבות אתם יודעים..  

  בוש

  היום אנחנו מבינים מי היו המתנגדים כשתמכו בהם ארה"ב כדי להוריד את אסאד..

  בוש אמר ויהי והיום אנחנו רואים באלו כלים הוא משתמש כדי שיהי.. ימיד יגידו אם רצונו של בוש- יהי, או לא יהי.., אסאד עדיין לא נפל..

  סורית פרומו שני

  כל מה שקורה עכשיו עם הר הבית ודעש אלו תופי מלחמה שמנסים להשכיח מתודעתנו את גילוי הגז במצרים והעובדה שמצרים שילמה לבריטים יותר זולל מ-5 דולאר וזאת לפני גילוי הגז במצרים..  וכפי שראיתם בעדות, לנובל אנרג'י יש צירים שביחד עם הפקודים לשעבר של דנינו וכראדי (המפכ"ל לשעברר ושכיר של שרון יצחק תשובה לאחר פרישתו)מכים יהודי שמלין ביקר..  ואתם יודעים.. עייני  ופואד שחברו לשמולי ועייני שעובד היום כפולה.. יועץ אצל המבורגר\בכר בדיסקונט ומשווק ביחד עם ברוש את הגז שבשליטת שרון יצחק תשובה  . . . . . . . . . . . .

  בנימין ושרון..

  חודש האביב הוא החודש הראשון והוא ראש החודשים ולא חודש ניסן כנהוג בספירה הפרסית העתיקה. בחודש הראשון הוא חודש האביב, נושע עם ישראל בתשועת יהוה ולא בתשועת האחשורוש. הראש של העם היהודי הוא יהוה ולא מלך אדם.

  נקודת ראות.

  כִּי-לִי בְנֵי-יִשְׂרָאֵל, עֲבָדִים–עֲבָדַי הֵם, אֲשֶׁר-הוֹצֵאתִי אוֹתָם מֵאֶרֶץ מִצְרָיִם:  אֲנִי, יְהוָה אֱלֹהֵיכֶם.

  .

  .

  עמודי נושא ראשים עם שמות השרים והנוגנים ודבר התוכניות: 

  רדיו זמן השלום- עמוד הנושא- מראשיתו ועד שנת שישים ושבע .

  רדיו זמן השלום-עמוד הנושא- שנת שישים ושמונה.

  רדיו זמן השלום- עמוד הנושא לשנת שישים ותשע.

  רדיו זמן השלום – עמוד הנושא לשנת השבעים.

  רדיו זמן השלום–לשנת שבעים ואחת.

  תוכניות רדיו זמן השלום לשנת שבעים ואחת- עמודי תוכניות.

   

  .